Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Sesja naukowo-techniczna w ramach obchodów Światowego Dnia Wody pod hasłami: "WODA I ZMIANY KLIMATYCZNE" i "CZYM WODA JEST DLA CIEBIE". | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Sesja naukowo-techniczna w ramach obchodów Światowego Dnia Wody pod hasłami: "WODA I ZMIANY KLIMATYCZNE" i "CZYM WODA JEST DLA CIEBIE".

Pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w obchodach Światowego Dnia Wody, który odbędzie się w przestrzeni wirtualnej Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej w dniu 23 marca br. 

 

Od kilkunastu lat, podążając za ogłaszanymi corocznie hasłami przewodnimi obchodów Światowych Dni Wody, staramy się przybliżać Państwu coraz to nowe aspekty wiedzy i praktyki, starając się spojrzeć na temat wody z coraz to innej strony.

 

W tym roku pracownicy Wydziału oraz koleżanki i koledzy z zaprzyjaźnionych ośrodków akademickich, instytucji państwowych i firm branżowych, pragną podzielić się swoją wiedzą na temat wpływu zmian klimatu na zasoby wodne. Ponadto postaramy się odpowiedzieć na pytanie: czym jest woda dla każdego z Nas? Dla jednych żywioł, dla drugich najbardziej niezwykła substancja na Ziemi. Zatem co dzieje się, kiedy woda i człowiek spotykają się we wspólnej przestrzeni?

 

Aby wziąć udział w sesji naukowo-technicznej organizowanej w ramach obchodów na platformie ZOOM, prosimy o zarejestrowanie się przez formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeutSQbeDmXgQS278O6K3dQoIrHb6eV...

 

Pozostałe osoby zapraszamy do oglądania transmisji on-line z wydarzenia na Wydziałowym kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC7W4-Hpq246_mRut-LJ0Z6A

 

Mamy nadzieje, że wymuszona obecną sytuacją forma wydarzenia pozwoli jeszcze większej niż zazwyczaj liczbie zainteresowanych uczestniczyć w spotkaniu – serdecznie zapraszamy!

 

Organizatorzy

Katedra Melioracji, Kształtowania Środowiska i Gospodarki Przestrzennej
Katedra Inżynierii Wodnej i Sanitarnej
Towarzystwo Naukowe Inżynierii i Gospodarki Wodnej

 

Termin: 23 marca 2021 r.

Miejsce: online

 

WYDZIAŁY