Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Komunikat w sprawie prenumeraty gazet i czasopism krajowych na 2021 rok | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Komunikat w sprawie prenumeraty gazet i czasopism krajowych na 2021 rok

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

W związku z planowaniem w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu prenumeraty gazet i czasopism krajowych  na 2021 rok oraz przewidywaną zmianą w procedurze zakupu czasopism (zakup indywidualny czasopism przez Jednostki z wyłączeniem Kancelarii Ogólnej) Biblioteka Główna UPP informuje, że w nieprzekraczalnym terminie do 31.07.2020 r. należy złożyć deklarację - zapotrzebowanie  na prenumeratę czasopism i gazet krajowych na rok 2021 wraz z wykazem tytułów na adres: barbara.danielak@up.poznan.pl).

Z uwagi na malejącą co roku liczbę przenumerowanych przez Jednostki tytułów, zmiany na rynku wydawniczym oraz poszerzającą się ofertę elektronicznych wersji czasopism Biblioteka Główna przeanalizowała  prenumerowane do tej pory przez Jednostki czasopisma pod kątem ich dostępności do wersji elektronicznych.

Prosimy o zapoznanie się z załącznikami.

  1. Załącznik nr 1- Wykaz  tytułów do zakupu indywidualnego - z art. 4 pkt.8 Pzp. 
  1. Załącznik nr 2 - Wykaz tytułów, które można zakupić także w wersji elektronicznej - zakup wersji elektronicznej realizowany będzie indywidualnie.      .
  1. Załącznik nr 3 - Wykaz tytułów dostępnych bezpłatnie w wersji elektronicznej

O decyzji w sprawie procedur zakupu czasopism i składaniu wniosków Jednostki zostaną powiadomione odrębnym pismem.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości merytorycznych proszę o kontakt z pracownikami Oddziału Gromadzenia Zbiorów Biblioteki Głównej UPP:

WYDZIAŁY