Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility SANTANDER UNIVERSIDADES | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

SANTANDER UNIVERSIDADES

 

Santander od 26 lat na świecie i od 11 w Polsce promuje inicjatywy z zakresu edukacji, przedsiębiorczości i zrównoważonego rozwoju, które wspierają postęp społeczny i gospodarczy oraz zwiększają szanse społeczności na rynku pracy. Santander jest jedyną taką organizacją na rynku instytucji finansowych na świecie.

 

Zaangażowanie Banku w liczbach:

 

 

Wspieramy studentów, absolwentów, wykładowców oraz społeczności lokalne poprzez:

  • Bezpłatne szkolenia i kursy, które dają Ci możliwość zdobycia cennych kompetencji oraz certyfikatów.  Na platformie Santander Scholarships znajdziesz projekty realizowane nie tylko przez polskie uczelnie, ale również najbardziej prestiżowe ośrodki na świecie takie jak Cambridge Judge Business School, London School of Economics, Massachusetts Institute of Technology. Kluczowe kompetencje które wspieramy to:
    • znajomość języka angielskiego;
    • kompetencje miękkie;
    • umiejętności cyfrowe.

Dodatkowo każdy, kto utworzy profil i zaloguje się na platformie Santander Scholarships otrzymuje bezpłatny dostęp do bazy wiedzy – Learning Room (audiobooki, e-booki, podcasty, nagrania wideo oraz kursy online w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim). Każdy może skorzystać maksymalnie z 4 materiałów każdego miesiąca. Korzystanie z Learning Room jest bezpłatne. 

 

Globalna platforma stypendialna

Nabór na wszystkie projekty finansowane przez Grupę Santander publikowane są na platformie santander-grants.com. Daje ona możliwość aplikowania na wybrane projekty realizowane nie tylko w Polsce, ale także te organizowane przez Santandera z Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy nawet Ameryki Południowej.

 

 

 

 

 

Więcej informacji o programie zaangażowaniu banku w edukację znajdziecie na:

http://www.santanderuniversidades.pl

https://www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska

 

WYDZIAŁY