SOU

Międzynarodowy Dzień Bez Oleju Palmowego na UPP

31 stycznia 2020 na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu już po raz czwarty obchodzono Międzynarodowy Dzień Bez Oleju Palmowego.  O godzinie 11, w Collegium Maximum odbył się cykl wykładów pod wspólnym tytułem „Olej palmowy - fakty i mity”.  Wykłady otworzył prof. dr hab. Cezary Mądrzak, oraz prodziekan Wydziału Leśnego prof. UPP. dr hab. Cezary Beker. Następnie dr hab. Andrzej Węgiel, przedstawił słuchaczom temat „Tropikalne lasy deszczowe Borneo i Sumatry”, a doktorantki mgr inż. Marta Molska i mgr inż.

sty
sty/31 11:00 - sty/31 12:30

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Collegium Maximum

ul. Wojska Polskiego 28, sala wykładowa A

Międzynarodowy Dzień Bez Oleju Palmowego na UPP

Serdecznie zapraszamy na cykl wykładów zorganizowanych w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia bez Oleju Palmowego. Będzie można dowiedzieć się m.in. o tym co kryje w sobie olej palmowy, jaki jest jego wpływ na zdrowie, a także przenieść się w klimat tropikalnych lasów deszczowych Borneo i Sumatry.

Po wykładach można wziąć udział w specjalnym pokazie "live cooking", podczas którego zostaną zaprezentowane inspiracje kulinarne wykorzystujące produkty partnera wydarzenia.

MIKOŁAJKI ZE SPOŁECZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UCZELNI

W mikołajkowy piątek w Collegium Maximum Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbyło się niezwykłe wydarzenie. Podczas Mikołajek ze Społeczną Odpowiedzialnością Uczelni promowane były idee zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności uczelni.

gru
gru/12 08:30 - gru/12 09:00

Uniwersytet Przyrodniczyw  Poznaniu

Collegium Maximum

hol przy popiersiu patrona UPP

Choinka Rektorska 2019

Studenci Wydziału Leśnego Uniwersyetu Przyrodniczego w Poznaniu serdecznie zapraszają społeczność uczelni na tradycyjne uroczyste przekazanie choinki.

Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia br. o godz. 8.30 na parterze w Collegium Maximum przy popiersiu patrona UPP Augusta hr. Cieszkowskiego.

Konkurs dla studentów i pracowników UPP "Nasze brand hero"

Pomysły powinny być oryginalne, uniwersalne, czytelne, przywodzące najbardziej trafne skojarzenia związane z szeroko rozumiana społeczną odpowiedzialnością jednostki.

Do konkursu mogą przystąpić przedstawiciele społeczności akademickiej (pracownicy, studenci, doktoranci).

Konkurs trwa od 27 listopada do 4 grudnia 2019 roku.

Subskrybuj RSS - SOU