SOU

Webinarium Grupy roboczej ds. SOU "Raport wdrażania Deklaracji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni, jako narzędzi do samooceny"

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w webinarium przygotowanym przez Grupę roboczą ds. Społecznej Odpowiedzialności Uczelni, podczas którego zaprezentowane zostanie narzędzie do samooceny uczelni w zakresie wdrażania zasad Deklaracji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni. Webinarium jest częścią procesu konsultacji narzędzia, który aktualnie prowadzimy z sygnatariuszami Deklaracji w zakresie zaproponowanych obszarów do monitorowania i mierników narzędzia.

Pożegnaliśmy lato z przyrodą i tańcem

W sobotę 26 września br. na terenie Ogrodu Dendrologicznego Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP odbył się kolejny już sąsiedzki spacer, tym razem „na pożegnanie lata”. Podobnie jak wcześniejsze wydarzenie, nad którym patrona honorowy objął Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu prof. dr hab. Krzysztof Szoszkiewicz, przyciągnął sporą grupę zainteresowanych – pracowników i ich rodziny oraz sąsiadów z Sołacza, Strzeszyna, Rataj oraz innych części Poznania.

Sąsiedzki spacer po łące - niełące

Zadaniem nazwy wydarzenia było zainteresować, a nawet zaintrygować uczestników -„sąsiadów” Uniwersytetu tj. mieszkańców otaczających uczelnię osiedli (Sołacza i Strzeszyna, Piątkowa, Jeżyc, a nawet Rataj ale też Borowca, Suchego Lasu, Piątkowa, Jeżyc, a nawet Rataj), po to by zechcieli przyjść, by wspólnie ze specjalistami rozwikłać zagadkę „niełąki” i wzbogacić wiedzę z zakresu bioróżnorodności, entomologii i zielarstwa.

Subskrybuj RSS - SOU