SOU

Webinarium online pt. „Dobre praktyki uczelni zagranicznych w zakresie społecznej odpowiedzialności

Serdecznie zapraszamy członkowie grupy roboczej ds. społecznej odpowiedzialności uczelni oraz przedstawicieli uczelni (studentów, wykładowców a także pozostałych pracowników) do udziału w webinarium online pt. „Dobre praktyki uczelni zagranicznych w zakresie społecznej odpowiedzialności.

Maj/25 11:00 - Maj/25 13:00

online, platforma Zoom

Webinarium online pt. Dobre praktyki uczelni zagranicznych w zakresie społecznej odpowiedzialności

Serdecznie zapraszamy członkowie grupy roboczej ds. społecznej odpowiedzialności uczelni oraz przedstawicieli uczelni (studentów, wykładowców a także pozostałych pracowników) do udziału w webinarium online pt. „Dobre praktyki uczelni zagranicznych w zakresie społecznej odpowiedzialności”, organizowanego przez Grupę roboczą ds. społecznej odpowiedzialności uczelni.

Webinarium on-line Grupy roboczej ds. społecznej odpowiedzialności uczelni pt."Społeczna odpowiedzialność polskich uczelni oczami interesariuszy wewnętrznych"

Serdecznie zapraszamy na webinarium online pt. „Społeczna odpowiedzialność polskich uczelni oczami interesariuszy wewnętrznych”, organizowane przez Grupę roboczą ds. społecznej odpowiedzialności uczelni, które odbędzie się w dniu 21 marca 2023 r., w godz. 11:00-13:00.

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Grupa robocza ds. społecznej odpowiedzialności uczelni zapraszają przedstawicieli środowiska akademickiego oraz wszystkich zainteresowanych na webinarium online pt. „Społeczna odpowiedzialność polskich uczelni oczami interesariuszy wewnętrznych”.

mar
mar/21 11:00 - mar/21 13:00

Serdecznie zapraszamy na webinarium online pt. „Społeczna odpowiedzialność polskich uczelni oczami interesariuszy wewnętrznych”, organizowane przez Grupę roboczą ds. społecznej odpowiedzialności uczelni, które odbędzie się w dniu 21 marca 2023 r., w godz. 11:00-13:00.

Studenci wyróżnieni za działania na rzecz promocji społecznej odpowiedzialności UPP

Wręczenie dyplomów za działania na rzecz społecznej odpowiedzialności uczelni

W czwartek 15 grudnia w Sali Senatu odbyło się spotkanie  prorektora ds. studiów prof. dr. hab. Piotra Ślósarza ze studentami zaangażowanymi w działania na rzecz promocji społecznej odpowiedzialności Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W jego trakcie dokonano wręczenia listów gratulacyjnych oraz drobnych upominków.

Liczymy się dla Polski! - Narodowy Powszechny Spis Ludności i Mieszkań

Ranga spisu powszechnego jako najważniejszego badania statystycznego wynika stąd, że jest on podstawowym źródłem unikalnej wiedzy o strukturze demograficznej i społecznej ludności, rodzinach i gospodarstwach domowych, aktywności zawodowej i warunkach mieszkaniowych, ale także stanowi podstawę wielu badań naukowych, w tym dotyczących przemian demograficznych i społecznych.

W tym roku Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań przeprowadzany jest od 1 kwietnia do 30 września br. według stanu na dzień 31 marca 2021 r., godz. 24.00.

Webinarium Grupy roboczej ds. SOU "Raport wdrażania Deklaracji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni, jako narzędzi do samooceny"

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w webinarium przygotowanym przez Grupę roboczą ds. Społecznej Odpowiedzialności Uczelni, podczas którego zaprezentowane zostanie narzędzie do samooceny uczelni w zakresie wdrażania zasad Deklaracji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni. Webinarium jest częścią procesu konsultacji narzędzia, który aktualnie prowadzimy z sygnatariuszami Deklaracji w zakresie zaproponowanych obszarów do monitorowania i mierników narzędzia.

Pożegnaliśmy lato z przyrodą i tańcem

W sobotę 26 września br. na terenie Ogrodu Dendrologicznego Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP odbył się kolejny już sąsiedzki spacer, tym razem „na pożegnanie lata”. Podobnie jak wcześniejsze wydarzenie, nad którym patrona honorowy objął Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu prof. dr hab. Krzysztof Szoszkiewicz, przyciągnął sporą grupę zainteresowanych – pracowników i ich rodziny oraz sąsiadów z Sołacza, Strzeszyna, Rataj oraz innych części Poznania.

Sąsiedzki spacer po łące - niełące

Zadaniem nazwy wydarzenia było zainteresować, a nawet zaintrygować uczestników -„sąsiadów” Uniwersytetu tj. mieszkańców otaczających uczelnię osiedli (Sołacza i Strzeszyna, Piątkowa, Jeżyc, a nawet Rataj ale też Borowca, Suchego Lasu, Piątkowa, Jeżyc, a nawet Rataj), po to by zechcieli przyjść, by wspólnie ze specjalistami rozwikłać zagadkę „niełąki” i wzbogacić wiedzę z zakresu bioróżnorodności, entomologii i zielarstwa.

Kampusowe łąki Poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego

W dniu 27 lipca br. przy budynku Biocentrum Uniwersytetu, z inicjatywy Pełnomocniczki Rektora ds. Społecznej Odpowiedzialności Uczelni prof. UPP dr hab. Magdaleny Kozera-Kowalskiej, odbyło się spotkanie przedstawicieli władz UPP, pracowników naukowych, lokalnych organizacji społecznych oraz reprezentantów biznesu. Jego tematem było przygotowanie projektu kompleksowej edukacji i promocji wariantów utrzymania miejskich terenów zadarnionych w różnych możliwych formach i wariantach uprawowych.

LAURY SOU I DZIAŁALNOŚCI PEŁNOMOCNIKA REKTORA DS. SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO W POZNANIU W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020

Rok akademicki 2019/2020 był pierwszym rokiem funkcjonowania w strukturach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu stanowiska Pełnomocnika Rektora ds. Społecznej Odpowiedzialności Uczelni. Na to stanowisko powołana została prof. UPP dr hab. Magdalena Kozera-Kowalska, z której inicjatywy wręczone zostały Laury SOU, wyróżnienie o charakterze honorowym dla jednostek szczególnie aktywnych w obszarze społecznej odpowiedzialności.

Subskrybuj RSS - SOU