Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Webinarium online Grupy roboczej ds Społecznej Odpowiedzialności Uczelni nt. zmian klimatycznych | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Sygnatariusze Deklaracji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni, zapraszamy do udziału w webinarium online pt. „Upowszechnianie wiedzy na temat zmian klimatycznych i zrównoważonego rozwoju”, które odbędzie się 8 listopada w godz. 12:00 – 13:30.

Wydarzenie adresowane do środowiska akademickiego organizowane jest przez Grupę roboczą ds. społecznej odpowiedzialności uczelni działającą w ramach Zespołu ds. Zrównoważonego Rozwoju i Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw.

Oprócz przedstawienia informacji nt. sytuacji w zakresie zmian klimatycznych oraz wiadomości z Konferencji ONZ ws. zmian klimatu – COP26 w Glasgow, webinarium będzie okazją do dyskusji na temat znaczenia edukacji w zakresie zmian klimatycznych i roli szkolnictwa wyższego.

Serdecznie zapraszamy do udziału oraz upowszechnienia informacji o wydarzeniu. Webinarium będzie transmitowane na żywo na kanale YouTube i Facebooku Ministerstwa.