Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility „NIEPRZECIĘTNI 2022” – Wystartował Plebiscyt Czwórki | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

„NIEPRZECIĘTNI 2022” – Wystartował Plebiscyt Czwórki

Czwórka szuka ludzi niezwykłych z nietuzinkowymi zainteresowaniami oraz nowatorskimi pomysłami. Kandydatów do plebiscytu „Nieprzeciętni 2022” można zgłaszać od 21 marca do 17 kwietnia.

Prosty formularz dostępny na stronie czworka.online może wypełnić zarówno sam kandydat, jak i jego rodzina, przyjaciele, znajomi czy współpracownicy. Ogłoszenie laureata nastąpi 23 czerwca podczas gali finałowej.

Plebiscyt „Nieprzeciętni 2022” ma na celu zaprezentowanie ludzi, którzy w swojej pracy, środowisku, robią rzeczy niebanalne, mają nietypowe zainteresowania, tworzą nieprzeciętne rzeczy. Jednym słowem wszystkich, których można określić mianem wyjątkowych.

Pierwszy etap konkursu ­– nadsyłanie zgłoszeń ­– potrwa do 17 kwietnia. Chęć uczestnictwa w plebiscycie można przekazać za pomocą formularza na stronie internetowej Czwórki lub drogą mailową na adres nieprzecietni@polskieradio.pl. Kandydatów mogą proponować przyjaciele, rodzina, znajomi, współpracownicy, zgłaszać się mogą także sami zainteresowani. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wiek pomiędzy 18 a 35 rokiem życia.

Więcej informacji można znaleźć w załączniku

ZałącznikRozmiar
PDF icon PLAKAT INFORMACYJNY438.21 KB