Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Stypendia SANTANDER | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Stypendia SANTANDER

Trwają nabory na kolejną edycję Stypendiów Santander - zachęcamy do aplikowania na bezpłatne kursy i szkolenia realizowane w formie online/hybrydowej.

Jest to dla Państwa szansa do dodatkowego rozwoju z zakresu języka angielskiego, zarządzania projektami, giełdy, umiejętności menadżerskich oraz zrównoważonego rozwoju, a także zdobycie cennych certyfikatów, które zwiększą Państwa konkurencyjność na rynku pracy. O udział w stypendium może ubiegać się każdy kto ma ukończone 18 lat.

Obecnie trwają nabory na: 

 

1 000 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego Learn English Select, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Grono najlepszych 250 osób otrzyma dodatkowo zajęcia English Online z lektorami, a w kolejnym etapie 125 najlepszych uzyska dostęp do materiałów dydaktycznych Road to IELTS oraz możliwość bezpłatnego zdania testu z certyfikatem IELTS 

Aplikuj do 19 czerwca br.  

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts-2022 

 

100 miejsc na kurs online z wykładowcami International Project Management Associaction wprowadzający do świata projektów i zarządzania nimi.  Najważniejsze pojęcia projektowe, główne metody i narzędzia, zasady organizacji pracy projektowej to główne zagadnienia tego kursu. Uczestnicy  otrzymają certyfikat potwierdzający udział w kursie. Kurs jest organizowany przez Wydział Zarządzania Uniwersytet Łódzki we współpracy z IPMA Polska. 
 
Aplikuj do 12 czerwca br. 

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/pzp_wzul_ipma  

 

 

 

200 miejsc na kurs online z wykładowcami dla osób zainteresowanych inwestowaniem, obejmujący zagadnienia, takie jak m.in. funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat. Kurs organizowany jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie przy współpracy z Fundacją Giełdy Papierów Wartościowych. 
 
Aplikuj do 19 czerwca br.  

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/ping_sgh_gpw  

 

 

900 miejsc dla osób chcących rozwinąć niezbędne twarde i miękkie umiejętności biznesowe stanowiące esencję wiedzy ze studiów MBA. Program odbywa się online i jest podzielony na 10 modułów asynchronicznych, które są udostępniane co tydzień i mogą być realizowane. Uczestnicy mogą realizować kurs we własnym tempie, dodatkowo maja okazję do nawiązywania interakcji między sobą oraz brania udziału w małych grupach dyskusyjnych.  Program będzie dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim.  

 
Aplikuj do 30 czerwca br.  
Link do naboru: http://app.becas-santander.com/program/becas-santander-skills-mba-essentials-2022-lse 

 

 

1 000 miejsc na sześciotygodniowy międzynarodowy program online prowadzony przez Cambridge Judge Business School. Uczestnicy będą mogli poznać globalną perspektywę problemów i wyzwań środowiskowych, przed którymi stoimy, takich jak utrata bioróżnorodności, wylesianie, odnawialne źródła energii, gospodarka o obiegu zamkniętym. Dodatkowo będą mieli okazję rozwijać umiejętności przywódcze, poznać przykłady i historie sukcesu firm z dużym doświadczeniem w stosowaniu kryteriów ESG (środowiskowych, społecznych i ładu korporacyjnego). Program będzie dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim 

 

Aplikuj do 9 czerwca br.  

Link do naboru: http://app.becas-santander.com/program/becas-santander-sustainability-skills-for-the-green-transition-cambridge-judge-business-school   

 

Solidarni z Ukrainą

W ramach wsparcia dla naszych gości z Ukrainy Santander Bank Polska z Uniwersytetem Szczecińskim prowadzi  otwarty kurs języka polskiego online. Kurs jest prowadzony przez lektorkę w języku ukraińskim i jest on transmitowany na żywo na fanpage’u Santander Universidades Polska na Facebooku. Zachęcamy do przekazania informacji, do osób które takiego kursu potrzebują.

 

Zachęcamy do aplikowania i trzymamy za Państwa kciuki.! 

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: santander.universidades@santander.pl  

 

ZałącznikRozmiar
PDF icon PLAKAT INFORMACYJNY1.03 MB

WYDZIAŁY