Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Stypendia Santander #LifeLongLearning | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Stypendia Santander #LifeLongLearning

Ruszyły nabory na nowe Stypendia Santander pod hasłem #LifeLongLearning. Zachęcamy do wykorzystania tej możliwości,  aplikowania na wybrane projekty i rozwoju Państwa kompetencji. 

 

Zwróćcie szczególną uwagę na projekt - Studencki Nobel, który ma za zadanie nagrodzić najlepszych studentów w 9 kategoriach, m.in. naukowych, społecznych i artystycznych. Z przyjemnością zobaczymy studentów naszej uczelni na podium prestiżowego, ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez studentów dla studentów. 

 

Aktualnie trwające nabory to:

 

• Studencki Nobel

To konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Studenci zmierzą się w 9 kategoriach (zarówno naukowych, artystycznych jak i społecznych), w każdej z nich będą mogli uzyskać nagrodę 5 000 zł, którą finansuje Santander Universidades. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych studentów oraz zwiększenie ich szans na zaistnienie w świecie nauki i biznesu.  

Aplikować można do 31 marca 2021 r. godz. 23.00 

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/studencki-nobel-2021

 

• Stypendium Santander Tech | Digital Reskilling - Ironhack 

300 stypendiów dla osób, które chcą poprawić lub rozwinąć umiejętności w zakresie tworzenia stron internetowych i technologii programowania lub planują karierę w obszarze gospodarki cyfrowej. 

Aplikować można do 25 marca 2021 do godz. 23.00 

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-digital-reskilling-ironhack

 

 

• Stypendium Językowe Santander | English courses – British Council

5000 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego LearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności potrzebnych w środowisku pracy.

Aplikować można do 14 kwietnia 2021 r. do godz. 23.00 

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/languages-english-courses-bri...

 

 

• Stypendium Rozwojowe Santander | Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E UEK 

50 miejsc dla studentów i  absolwentów, którzy myślą o karierze w bankowości. Projekt oferuje 20 godzin kursu przygotowującego prowadzonego przez Katedrę Bankowości i Globalnego Systemu Finansowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz dofinansowanie do 100% do egzaminu Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E. 

Aplikować można  do 21 marca 2021 r. godz. 23.00 

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/ecb_uek_2021

 

 

• Akademia Biznesu Rodzinnego Santander Universidades

To cykl spotkań online z przedsiębiorcami reprezentującymi polskie firmy rodzinne 

dla 200 studentów i absolwentów. W trakcie spotkań online zostaną przybliżone zagadnienia z wiązane z zakładaniem, zarządzaniem i rozwojem firmy rodzinnej. Prelegenci opowiedzą też o nietypowych ścieżkach kariery, które wybrali. Wydarzenie organizowane jest przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu.

Aplikować można do 31 marca 2021 r. godz. 23.00

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/abr_2021

 

• Stypendium Rozwojowe Santander | Kompetencje cyfrowe

20 miejsc dla studentów, którzy chcą zgłębić kompetencje cyfrowe w zakresie obsługi programu Excel, języka SQL oraz Business Intelligence. Uczestnicy będą mogli dodatkowo wzmacniać umiejętności efektywnej komunikacji w zespołach, w których kluczową rolę pełnią osoby przekształcające i analizujące dane w celu podejmowania decyzji biznesowych. Projekt jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. 

Zapraszamy do aplikowania do 23 marca 2021 r.. godz. 23.00  

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech_uew_2021

 

Zachęcamy do aplikacji na Stypendia Santander oraz do ciągłego rozwoju. 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: santander.universidades@santander.pl 

 

 

WYDZIAŁY