Studencki Nobej jest jedynym ogólnopolskim konkursem stypendialnym w pełni tworzonym przez organizację studencką. Wpisując się w powszechne dziś trendy innowacyjności i związanego z nimi inwestowania w kapitał ludzki, ma umożliwić wyróżniającym się młodym ludziom wykorzystanie ich osiągnięć do zaistnienia w świecie nauki i biznesu.

Po nowym roku startują zapisy na XIV edycję Studenckiego Nobla! Natomiast teraz organizowane są konferencje naukowe, które mają na celu pomóc studentom w aplikacji, a także zapoznać z możliwościami i wyzwaniami, które stoją na ich drodze naukowej.

Już 15 grudnia o 17:00 odbędzie się w Poznaniu, w sali 3.2 budynku CEUE Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Celem wydarzenia jest przedstawienie wyzwań, które stoją przed młodymi osobami na rynku pracy oraz zapoznać z możliwościami rozwoju. Prelegentami będą Laureaci XIII edycji Studenckiego Nobla, którzy posiadają doświadczenie z nauk społecznych, ekonomicznych oraz artystycznych, co pozwoli na interdyscyplinarne przedstawienie tematów.

Link do wydarzenia na facebooku https://www.facebook.com/events/5712642225486837/

ZałącznikRozmiar
PDF icon Program konferencji121.39 KB