Konkurs dla studentów na temat ekobudownictwa

Ministerstwo Klimatu i Środowiska wraz z Warszawskim Oddziałem Stowarzyszenia Architektów Polskich, ogłasza konkurs dla studentów na temat ekobudownictwa.

Zadaniem konkursowym jest przedstawienie w formie pisemnej, infografiki lub krótkiego filmu - zagadnienia, które w kontekście ekobudownictwa wydaje się uczestnikom ważne i przyszłościowe, a wiedza o nim warta rozpowszechnienia i stosowania.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone przez jury składające się z przedstawicieli OW SARP i MKiŚ. Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, a ich projekty zostaną rozpowszechnione w Internecie i w publikacjach związanych z konkursem.

Więcej informacji o konkursie, regulamin oraz formularz zgłoszenia można znaleźć na stronie www - Konkurs o ekobudownictwie (domzklimatem.gov.pl)