Nabór do Chóru Akademickiego CORO DA CAMERA

Chór Akademicki CORO DA CAMERA Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu pod dyrekcją dr Barbary Dąbrowskiej- Silskiej ogłasza nabór do zespołu.

Zainteresowanych studentów (nie tylko pierwszorocznych) zapraszamy na spotkanie kwalifikacyjne, które odbędzie się w poniedziałek 18 października w godzinach 17.45- 19.00 w Domu Studenckim JURAND przy ul. Piątkowskiej w Poznaniu (Sala Prób Chóru na parterze).Nie jest wymagane wykształcenie muzyczne lub wokalne.

Szczególnie serdecznie zapraszamy Panów oraz studentów anglojęzycznych.

W razie niemożności przybycia na spotkanie w podanym terminie prosimy o kontakt z dyrygentem pod numerem telefonu: 514-793-995.