Szczepienia przeciw COVID-19 dla studentów UPP

Przypominamy, iż od jutra na terenie Uniwersytetu uruchamiamy akcję szczepień przeciw COVID-19 dla wszystkich studentów. Akcja skierowana jest do osób:

• w pełni zaszczepionych celem przyjęcia dawki przypominającej
  • którzy nie ukończyli cyklu szczepień celem dopełnienia podstawowego schematu szczepienia
  • niezaszczepionych.

Szczepienia odbędą się  w następujących terminach:

• 30 listopada br. w godz. 9.00-13.00, Collegium Maximum, hol przy popiersiu A. Cieszkowskiego, ul. Wojska Polskiego 28,
  • 2 grudnia br. w godz. 9.00-13.00, Budynek Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej, sala nr 101, ul. Piątkowska 94,
  • 4 grudnia br. . w godz. 9.00-13.00, Collegium Maximum, hol przy popiersiu A. Cieszkowskiego, ul. Wojska Polskiego 28,
  • 8 grudnia br. w godz. 9.00-13.00, budynek Biocentrum, ul. Dojazd 11,
  • 12 grudnia br. w godz. 9.00-13.00, Collegium Maximum, hol przy popiersiu A. Cieszkowskiego, ul. Wojska Polskiego 28.

W celu sprawnego przeprowadzenia akcji w załączeniu znajduje się druk pt. Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 oraz Oświadczenie RODO, które należy wydrukować oraz wypełnione i podpisane zabrać ze sobą na szczepienie. Ponadto konieczne jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowód osobisty lub paszport)

W powyższych terminach będą dostępne preparaty Comirnaty (Pfizer-BioNTech) oraz jednodawkowy Vaccine Janssen.

Nie ma konieczności rezerwacji terminu!

Wszelkie pytania i wątpliwości odnośnie sczepień można kierować bezpośrednio do Pani prof. UPP Joanny Zeyland, tel. 793 119 749 email: joanna.zeyland@up.poznan.pl lub rozwiać je oglądając FILM.