Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Kontakt | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Kontakt

ADRES

Szkoła Doktorska Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Collegium Maximum, Hol Główny

ul. Wojska Polskiego 28, 60-637 Poznań, Polska znajdź na mapie

 

tel. +48618466195

       +48618487792

tel. kom. +48504498812

 

e-mail:

szkola.doktorska@up.poznan.pl
joanna.cybulska@up.poznan.pl
magdalena.madrzak@up.poznan.pl

 

GODZINY URZĘDOWANIA

Biuro Szkoły czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16.00

 

DYREKTOR SZKOŁY DOKTORSKIEJ UPP

prof. dr hab. Janusz Olejnik

e-mail:  janusz.olejnik@up.poznan.pl

 

BIURO SZKOŁY DOKTORSKIEJ UPP

mgr Joanna Cybulska 

e-mail: joanna.cybulska@up.poznan.pl 

tel. +48 61 846 61 95 

tel. kom. +48 504 498 812

 

lic. Magdalena Mądrzak

e-mail: magdalena.madrzak@up.poznan.pl

tel. +48 61 848 77 92

 

RADA SZKOŁY DOKTORSKIEJ UPP (Przewodniczący Komisji Dyscyplin)

Prof. dr hab. Izabela Szczerbal – Przewodnicząca Rady Szkoły, Przewodnicząca Komisji Dyscypliny Nauki biologiczne

izabela.szczerbal@up.poznan.pl

+48618466115

 

Prof. UPP dr hab. Janetta Niemann – Przewodnicząca Komisji Dyscypliny Rolnictwo i ogrodnictwo

janetta.niemann@up.poznan.pl

+48618487758

 

Prof. dr hab. Witold Grzywiński – Przewodniczący  Komisji Dyscypliny Nauki leśne

witold.grzywinski@up.poznan.pl

+48618487588

 

Prof. dr hab. Dorota Cieślak – Przewodnicząca Komisji Dyscypliny Zootechnika  i rybactwo

dorota.cieslak@up.poznan.pl

+48618466117

 

Prof. UPP dr hab. Magdalena Zielińska-Dawidziak – Przewodnicząca Komisji Dyscypliny Technologia żywności i żywienia

magdalena.zielinska-dawidziak@up.poznan.pl

+48618487344

 

Prof. dr hab. Jacek Przybył – Przewodniczący Komisji Dyscypliny Inżynieria Mechaniczna

jacek.przybyl@up.poznan.pl

+48618487156

 

Prof. dr hab. Agnieszka Ławniczak-Malińska – Przewodnicząca Komisji Dyscypliny Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

agnieszka.lawniczak@up.poznan.pl

+48618466515

 

Prof. UPP dr hab. Karolina Pawlak – Przewodnicząca Dyscypliny Ekonomia i Finanse

karolina.pawlak@up.poznan.pl

+48618487576

WYDZIAŁY