Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Termin szczepień dla pracowników UPP– nauczycieli | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Termin szczepień dla pracowników UPP– nauczycieli

Informujemy, że pracownikom, którzy w drodze zapisów zadeklarowali chęć zaszczepienia się i zostali zgłoszeni do Narodowego Programu Szczepień poprzez System POL-on, wyznaczony został termin szczepień na 5 marca br. (piątek). O konkretnych godzinach szczepień zostaną Państwo poinformowani drogą telefoniczną. W tym celu od jutra tj. 2 marca br. pracownicy Uczelni będą kontaktować się z Państwem bezpośrednio na numer podany w zgłoszeniu.

Szczepienia wszystkich zgłoszonych przez Uczelnię odbywać się będą w Szpitalu Tymczasowym MTP. Wejście na teren Szpitala Tymczasowego dla osób przewidzianych do szczepienia znajduje się przy bramie nr 4, od strony ul. Święcickiego. Na terenie Szpitala liczba miejsc parkingowych jest ograniczona.

W celu sprawnego przeprowadzenia akcji w załączeniu przekazuję druk oświadczenia, który należy wydrukować oraz wypełniony i podpisany zabrać ze sobą na szczepienie. Ponadto konieczne jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowód osobisty lub paszport).

W sytuacji braku możliwości wzięcia udziału z przyczyn niezależnych (infekcja, choroba, zdarzenie losowe) w wyznaczonym terminie, osoby kierowane na szczepienie zostaną wpisane na listę rezerwową i w najbliższym możliwym terminie zostaną poinformowane telefonicznie o nowej dacie szczepienia.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości związanych ze szczepieniami prosimy o kontakt pod numerem telefonu 61 848 7018 lub na adres kanclerz@up.poznan.pl

ZałącznikRozmiar
PDF icon KWESTIONARIUSZ SZCZEPIENIA Z OŚWIADCZENIEM87.41 KB