Zbiórka karmy dla psów i kotów - UCMW

1,5 TONY! Właśnie tyle karmy dla ukraińskich zwierzaków zebranych zostało w nieco ponad 4 dni Transport do miejsca przeładunkowego na granicę odbędzie się w sobotę, pozostała część odbierana będzie przez Fundację Kejtersi" - mówią przedstawiciele naszego Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej, które zorganizowało całą akcję. Dziękujemy darczyńcom za wsparcie!

W związku z tym, że potrzeby nie maleją, zbiórka trwa nadal do 14 marca br.  Zapraszamy do przekazywania suchej karmy dla psów i kotów oraz akcesoriów takich jak smycze czy transportery. Dary można zostawiać w UCMW przy ul. Szydłowskiej 43 w godz. 8:00 - 21:00 (w weekend do 19:00)