Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zbiórka rzeczy potrzebnych w punktach recepcyjnych | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Zbiórka rzeczy potrzebnych w punktach recepcyjnych

We współpracy z pracownikami Katedry Chemii WLD działającymi jako wolontariusze w punktach recepcyjnych na MTP oraz Arenie, będziemy organizować na terenie UPP zbiórki rzeczy według aktualnie pojawiających się potrzeb. Już w najbliższą środę 16.03 odbędzie się pierwsza zbiórka. Przed budynkiem Collegium Maximum w godz. od 8:00 do 12:00  ustawiony zostanie samochód Lublin, do którego zbierane będą wskazane przedmioty i następnie przewożone do miejsc docelowych.

W tym dniu - środa 16.03 - zbierane będą następujące rzeczy:

Arena

- walizki (mogą być używane)

- nocniki dla dzieci nowe

- dezodoranty dla kobiet

- maszynki do golenia

- proszki do prania/szare mydło

- bielizna – majtki dla kobiet i dzieci oraz skarpetki

MTP

- kurtki/płaszcze przejściowe, wiosenne dla kobiet i dzieci (nie zimowe tego jest pod dostatkiem)

- buty damskie wiosenne oraz kapcie, klapki (najlepiej rozmiar 36-40)

- pościel flizelinowa jednorazowa

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o dostarczanie tylko rzeczy wskazanych powyżej.  Nie chcemy zbierać tego, co okaże się nieprzydatne.

Z góry dziękujemy za Państwa przychylność i pomoc.

Koordynatorka Zespołu ds. pomocy Ukrainie
Rzeczniczka prasowa UPP