Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Interaktywna Mapa Pomocy Psychologicznej | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Interaktywna Mapa Pomocy Psychologicznej

Odpowiadając na potrzebę skoordynowania przepływu informacji o możliwości uzyskania bezpłatnego, zdalnego wsparcia psychologicznego w związku z epidemią koronawirusa, Centrum Wsparcia i Rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu opracowało ogólnopolską Interaktywną Mapę Pomocy Psychologicznej, na której umieszczone zostały dane o dostępnym wsparciu w poszczególnych województwach. Za graficzną realizację pomysłu odpowiedzialny jest Pan Norbert Garbarek.

 

 

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1gAH2_Rn6le_L7HUOHFGWyQbCEYXhy6...

 

Publikując Mapę jednocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich instytucji publicznych, organizacji pozarządowych oraz podmiotów prywatnych gotowych do udzielania wsparcia psychologicznego w czasie epidemii o nadsyłanie swoich ofert, którymi na bieżąco uzupełniać będziemy bazę danych Mapy. Zgłoszenia o chęci zamieszczenia swojej oferty pomocy psychologicznej prosimy przesyłać pod adres: cwr@up.poznan.pl. Przesłanie swojego zgłoszenia będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Centrum Wsparcia i Rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (klauzula do pobrania poniżej).

 

Poniżej do pobrania klauzula o ochronie danych osobowych

ZałącznikRozmiar
PDF icon Klauzula informacyjna.pdf77.43 KB

WYDZIAŁY

Partnerzy