Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Jak wygląda projektowanie innowacji? – dołącz do szkolenia! | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Jak wygląda projektowanie innowacji? – dołącz do szkolenia!

wrz
04
wrz/04 13:00 - wrz/04 15:00

online -MS TEAMS 

Czy wiesz jak wygląda projektowanie innowacji? Zapraszamy na szkolenie online! 

Chciałbyś zaprojektować innowacyjne produkt lub usługę, ale nie do końca wiesz jak się za to zabrać? Projektowanie innowacji to proces, na który wpływa wiele czynników. Krzysztof Peliński – Mentor projektowy – podczas szkolenia „Przygotowanie do projektowania innowacji” opowie od podstaw wygląda ten proces oraz z jakich narzędzi korzystać, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania.

 

Podczas szkolenia dowiesz się:

  • jakie są etapy pracy projektowej
  • jak szacować wstępny budżet
  • jakie są niezbędne narzędzia potrzebne do projektowania
  • jakie kroki należy wykonać by przygotować się do prototypowania

 

Dołącz 4 września o godz. 13:00 na platformie MS Teams.

Dołącz teraz!

 

Wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana.

 

Krzysztof Peliński – doktor Nauk Leśnych, inżynier B+R, od wielu lat zajmuje się projektowaniem innowacyjnych rozwiązań. Współpracował z wieloma branżami oraz firmami na różnym stopniu rozwoju. Dzięki swojemu doświadczeniu posiada szerokie spojrzenie na proces przygotowania do projektowania oraz dobierania właściwego zespołu. Podczas szkolenia wspierać go będzie Justyna Cięgotura, także Mentor projektowy, który specjalizuje się w procesie komercjalizacji innowacji.

 

Zapraszamy także do uczestnictwa w szkoleniu dotyczącym budowania zespołu – https://labinn.pl/wydarzenie/team-building-stworz-zespol-ktory-odniesie-sukces/

 

 

Projekt pn. „Laboratorium Innowatora – Strefa Kreatywnych Pomysłów” realizowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki, Priorytet II. Środowisko sprzyjające innowacjom, Działanie 2.27 Laboratorium Innowatora zgodnie z umową o dofinansowanie nr FENG.02.27-IP.02-0020/23-00. Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi 7 143 671,70 zł, w tym kwota dofinansowania z Funduszy Europejskich wynosi 6 787 144,10 zł. Rolę Instytucji Pośredniczącej pełni Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-834), przy ul. Pańskiej 81/83.

WYDZIAŁY