Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Podziel się ubraniem na zimę | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Podziel się ubraniem na zimę

Na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu rusza kolejna inicjatywa mającą na celu wspieranie idei zero waste i less waste - "Podziel się ubraniem na zimę”. Akcja polega na bezpłatnej wymianie odzieży zimowej, takiej jak swetry, czapki, kurtki, szale itp. „Zachęcamy wszystkich do przynoszenia niepotrzebnych ubrań lub bezpłatnego zabierania tych, które ktoś inny przyniósł. Przyłączmy się razem do tego ekologicznego wysiłku, uczmy się, jak możemy przyczynić się do zmniejszenia ilości odpadów wokół nas”- zachęca inicjatorka przedsięwzięcia prof. UPP dr hab. Magdalena Kozera-Kowalska, pełnomocniczka Rektora ds. społecznej odpowiedzialności uczelni.  

 

 

Uczelniana inicjatywa "Podziel się ubraniem na zimę" to wyraz wspólnej odpowiedzialności ekologicznej. Działając razem, możemy wprowadzić pozytywne zmiany i ukierunkować  grafika podziel się ubraniem na zimę  nasze otoczenie na bardziej zrównoważony tryb życia. Wspólnie możemy sprawić, że ten okres przedświąteczny będzie nie tylko wyjątkowy, ale także pełen empatii i zrozumienia dla tych, którzy skorzystają z akcji. 

 

Praktyczne Wskazówki: 

Akcja potrwa od poniedziałku do piątku tj. 4 -8 grudnia br. w godzinach 10.00 -14.00 w holu Collegium Maximum Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, gdzie ustawione będzie stoisko „free shopu”. 

 

Prosimy o przynoszenie ubrań w sposób uporządkowany i w takim stanie w jaki sami chcielibyśmy je otrzymać. 

 

Iwona Cieślik

Rzeczniczka prasowa UPP

 

grafika podziel się ubraniem na zimę

WYDZIAŁY