Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Emerytowani pracownicy Uczelni na tradycyjnym spotkaniu noworocznym | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Emerytowani pracownicy Uczelni na tradycyjnym spotkaniu noworocznym

W sobotę, 20 stycznia br. w Zespole Szkół Przyrodniczych odbyło się spotkanie noworoczne emerytowanych pracowników i rencistów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu z Władzami Uczelni.

Spotkanie składało się z dwóch części. Pierwsza część - oficjalna - odbyła się w auli, podczas której Rektor UPP prof. dr hab. Krzysztof Szoszkiewicz przedstawiając  dokonania minionego roku wskazał sukcesy i osiągnięcia pracowników oraz zaprezentował kierunki rozwoju Uniwersytetu. Następnie zaprosił do wystąpienia nowo wybraną dyrektor ZSP na Golęcinie Panią mgr Izabelę Narożną.

W dalszej kolejności głos zabrali: przedstawiciel ZNP, Wiceprezes dr hab. Jacek Anioła, przedstawiciel  Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność prof. UPP dr hab. Stanisław Grześ oraz przedstawiciel Koła Seniora prof. dr hab. Tomasz Maciejewski.

Po zakończeniu części oficjalnej odbyła się część artystyczna, w której wystąpił Zespół Pieśni i Tańca „Łaniki”, prezentując na scenie zebranej publiczności przepiękne wykonanie kolęd: „Mizerna cicha”, „Gore gwiazda”, „Hola hola pasterze z pola”, „Z narodzenia Pana” oraz „Chojka”.

Część artystyczną zakończyło wspólne odśpiewanie kolęd „Bóg się rodzi”, „Anioł Pasterzom mówił” oraz „Dzisiaj w Betlejem”.

Ostatnią częścią spotkania był poczęstunek na który zaprosił prowadzący spotkanie Paweł Antkowiak, kierownik Centrum Kultury Studenckiej UPP.

Wpisane na stałe w kalendarz uczelnianych uroczystości wydarzenie było doskonałą okazją do wspólnego spotkania, wspomnień i podziękowań kierowanych do pracowników uczelni, którzy są częścią jej historii.

Fotorelacja z wydarzenia - LINK

Dział Marketingu i Komunikacji