Świąteczna choinka rozbłysła w Collegium Maximum

Zgodnie z uczelnianą tradycją w Collegium Maximum przy popiersiu patrona UPP Augusta hr. Cieszkowskiego rozbłysła świąteczna choinka przekazana władzom Uczelni przez Koło Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Symboliczne rozświetlenie choinki odbyło się 13 grudnia 2022 r. i dokonał go prof. dr hab. Roman Gornowicz, prorektor ds. kadr i rozwoju Uczelni, w towarzystwie prof. dr. hab. Piotra  Przekazanie choinki rektorskiej w Collegium Maximum Golińskiego, prorektora ds. nauki i współpracy międzynarodowej i dziekana Wydziału Leśnego i Technologii Drewna prof. dr. hab. Piotra Łakomego.

Świątecznego wyrazu temu wydarzeniu nadały polskie kolędy w wykonaniu Zespołu Trębaczy Myśliwskich „Venator”, który zaprosił wszystkich obecnych do wspólnego kolędowania.

Rzeczniczka prasowa UPP