Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

środa, Marzec 22, 2023

mar
22
mar/22 10:00 - mar/22 14:00

Światowy Dzień Wody na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej

Wzorem lat ubiegłych chcieliśmy Państwa serdecznie zaprosić do udziału w Światowym Dniu Wody organizowanym dnia 22 marca 2023 r. na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W tym roku obchody odbędą się pod hasłem: „Przyspieszenie zmian - bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie”.
 

Światowy Dzień Wody jest organizowany po raz dziewiąty na Naszym Wydziale. Impreza ma charakter platformy wymiany wiedzy i doświadczeń między nauką i praktyką. Podczas organizowanego seminarium możliwe jest szerokie zaprezentowanie działalności swojej firmy. Dyskusje pomogą omówić typowe oraz mniej typowe problemy napotykane w pracy projektantów i wykonawców.
 

Zorganizowane forum przybliża studentom i naukowcom realia współczesnego rynku pracy związanego z zasobami wodnymi i gospodarką wodno-ściekową. Jednym z głównych celów organizacji Światowego Dnia Wody jest prezentacja ofert współpracy, w tym możliwości odbywania praktyk i staży. Aspekt ten wraz z możliwością nawiązania bezpośrednich kontaktów z pracodawcami jest bardzo istotny dla naszych studentów i absolwentów.
 

Liczymy na aktywne uczestnictwo licznych firm projektowych i wykonawczych z branży wodnościekowej oraz instytucji zarządzających. 

 

Więcej informacji można znaleźć w załączonym zaproszeniu. 

 

 

Powiązane materiały

ZałącznikRozmiar
PDF icon Zaproszenie2.11 MB
PDF icon Program2.56 MB

WYDZIAŁY