UPP na Targach Edukacyjnych 2022

W miniony weekend odbyła się XXVI edycja Targów Edukacyjnych, tym razem w długo wyczekiwanej przez wszystkich formule stacjonarnej.

Wydarzenie edukacyjne wspierało wiele imprez towarzyszący, podczas których odwiedzający pawilon nr 5 na MTP mogli zapoznać się nie tylko z ofertą szkół, uczelni i placówek oświatowych, ale  także posłuchać ciekawych wykładów, prelekcji, obejrzeć interesujące prezentacje, materiały video i ekspozycje stoisk interaktywnych oraz wziąć udział w warsztatach, pokazach, eksperymentach czy grach przygotowanych przez wystawców.

Na targach nie mogło zabraknąć Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, który dla odwiedzających przygotował pakiet niezbędnych informacji o kierunkach studiów, wymaganiach rekrutacyjnych, możliwościach rozwijania swoich zainteresowań naukowych, artystycznych oraz sportowych. Pracownicy i studenci, przedstawiciele wszystkich wydziałów, z wielkim zaangażowaniem odpowiadali na wszelkie pytania zainteresowanych, a tych, którzy jeszcze nie mają pomysłu na swoją dalszą edukację kierowali do Pań z Centrum Wsparcia i Rozwoju UPP, które pomagały w decyzjach dotyczących podjęcia studiów czy planowania własnej ścieżki kariery.

Wszystkim przedstawicielom wspólnoty akademickiej, którzy dzielnie trwali przez cały weekend przy stoisku UPP i wzorowo reprezentowali uczelnię, serdecznie dziękujemy za wytrwałość, zaangażowanie, profesjonalne doradztwo i przede wszystkim za niepowtarzalną atmosferę i dobry humor, który przyciągał do nas licznie odwiedzających tegoroczne targi.

Zapraszamy do obejrzenia FOTOGALERII z wydarzenia.

Dział Marketingu i Komunikacji