luty 2019

cze/18 12:00

Kampus Cieszkowskich, Ogród Dendrologiczny UPP ul. Wojska Polskiego 71E

100-lecie Wydziału Rolnictwa i Bioinżynierii i Wydziału Leśnego

Uroczystości z okazji 100-lecia Akademickich Studiów Rolniczo-Leśnych zaplanowano także na dwóch wydziałach wywodzących się Uniwersytetu Poznańskiego i ówczesnego Wydziału Rolniczo-Leśnego.

18 czerwca br. od godziny 12.00 w Biocentrum pragniemy Państwa zachęcić do wspólnego świętowania 100-lecia własnego Wydziału Rolnictwa i Bioinżynierii w gronie Koleżanek i Kolegów ze studiów.

Maj/15 12:00 - Maj/15 17:00

Kampus Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

ul. Wojska Polskeigo 28

Targi Pracy UPP #JOB4YOU

Tegoroczna edycja targów odbędzie się 15 maja  pod hasłem #JOB4YOU jako event towarzyszący „Piknikowi Przyrodnika” w formule outdoor. W ramach obchodów 100-lecia Uniwersytetu przygotowanych zostanie wiele wspaniałych atrakcji w tym m.in Quiz Przyrodniczy, Familiada, Przegląd Kapel i wiele, wiele innych.

W ramach uczestnictwa w Targach zapewniamy m.in.:

kwi
kwi/09 08:00 - kwi/09 15:00

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznananiu

Pracownie, sale, laboratoria na Wydziałach

XXII Poznański Festiwal Nauki i Sztuki

W ramach tegorocznej edycji Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu przygotował 117 imprez, podczas których będzie można wziąć udział w: 36 warsztatach i pokazach, 25 wykładach, 59 prezentacjach multimedialnych w językach obcych (niemieckim i angielskim), 2 zajęciach terenowych.

kwi
kwi/06 11:00 - kwi/06 15:00

Wydział Technologii Drewna

Drzwi Otwarte WTD 2019

Zapraszamy na Drzwi Otwarte Wydziału Technologii Drewna, w sobotę, 6 kwietnia br. o godz. 11:00.

Początek w sali wykładowej F - parter budynku WTD, który mieści się przy ul. Wojska Polskiego 38/42 w Poznaniu.

W programie m.in.: prezentacja oferty studiów na WTD, prezentacje studenckich kół naukowych oraz Samorządu Studenckiego, Wasze pytania i nasze odpowiedzi, zwiedzanie laboratoriów oraz sal dydaktycznych.

mar/22 09:00 - mar/22 16:00

Wydział Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej UPP

ul. Piątkowska 94

godz. 9.00 - 16.00, sala 111

Seminarium poświęcone Światowemu Dniu Wody - Leaving on one behind

Celem spotkania jest prezentacja dorobku Wydziału Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej, jak i firm, a także rozwijanie współpracy między nauką a praktyką  i wymiana doświadczeń.

Seminarium naukowo-techniczne skierowane jest do środowisk związanych z praktyką, pracowników naukowych oraz wszystkich studentów UPP, a w szczególności kierunków: Inżynieria środowiska, Inżynieria i gospodarka wodna oraz Gospodarka przestrzenna, jak i również do uczniów szkół średnich zainteresowanych tą tematyką.

mar/21 10:00

WAGARY Z PRZYRODĄ 2019

Szanowni Państwo, W roku obchodów 100-lecia utworzenia akademickich studiów rolniczo-leśnych na Uniwersytecie Poznańskim pragniemy zaproponować Państwu udział w przygotowywanych na Wydziale Rolnictwa i Bioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zajęciach „Wagary z Przyrodą”. Zajęcia będą prowadzone przez pracowników, doktorantów i studentów Wydziału w formie warsztatów, pokazów oraz krótkich prezentacji.

mar/13 12:00 - mar/13 13:00

Kolegium Rungego

Absolutorium studentów kierunków anglojęzycznych

W dniu 13 marca 2019 r. (środa) o godz. 12:00 odbędzie się uroczystość absolutoryjna dla studentów anglojęzycznych.  W tym roku są to absolwenci czterech Wydziałów: Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach, Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu, Nauki o Żywności i Żywieniu oraz Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej.

Tegoroczni dyplomanci pochodzą z: Bangladeszu, Brazylii, Chin, Gwatemali, Indii, Iraku, Japonii, Meksyku, Nigerii, Portugali, Rwandy, Turcji i Zimbabwe.

mar/01 10:00 - mar/03 16:00

MTP

ul. Głogowska 14

Pawilon 8A

XXIII Targi Edukacyjne w Poznaniu

Już niebawem, w pierwszy weekend marca odbędzie się doroczna impreza - Targi Edukacyjne oraz Poznańskie Targi Książki. To wydarzenie, które przyciąga młodych ludzi z całej Wielkopolski, i nie tylko, chcących zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni. To doskonała okazja, aby porozmawiać ze studentami czy pracownikami tych jednostek, dowiedzieć się szczegółowych informacji na temat realizowanych przez nie kierunków studiów, a także rozpoznać możliwości dodatkowych zajęć umożliwiających rozwijanie swoich pasji i zainteresowań.