Listopad 2019

lis
lis/23 17:00

Koncert Galowy z okazji 100-lecia Akademickich Studiów Rolniczo-Leśnych i Dnia Patrona UPP i

W mapę całorocznych wydarzeń związanych z obchodami 100-lecia Akademickich Studiów Rolniczo-Leśnych wpisany został niepowtarzalny koncert galowy, organizowany corocznie z okazji Dnia Patrona Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Augusta hr. Cieszkowskiego. Tegoroczny odbędzie się dla znacznie szerszego audytorium, w Sali Ziemii, z bardzo bogatym i atrakcyjnym repertuarem.

Z programem koncertu można zapoznać się TUTAJ

lis
lis/21 11:00 - lis/23 20:00

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Kolegium Rungego

Biocerntrum

Sala Ziemi MTP

Obchody Dnia Patrona Uczelni

W listopadzie w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, od dziesięciu lat, obchodzone są uroczystości z okazji Dnia Patrona Uczelni Augusta hr. Cieszkowskiego. W roku jubileuszu 100-lecia Akademickich Studiów Rolniczo-Leśnych, dodatkowym wydarzeniem jest uroczystość wręczenia tytułu doctora honoris causa Profesorowi Davidowi L.Wrightowi, która odbędzie sie 21 listopada o godz. 11.00 w Kolegium Rungego.