Czerwiec 2022

cze/30 10:00 - cze/30 13:00

budynek Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
ul. Wojska Polskiego 42

Przyszłość e-commerce - stacjonarne spotkanie networkingowe w ramach projektu Strefa Pomysłodawcy

„Przyszłość e-commerce" to pierwsze spotkanie networkingowe dla pomysłodawców, innowatorów oraz ludzi zainteresowanych kreowaniem innowacji. Celem spotkania jest tworzenie nowych idei i pomysłów, skupianie gotowych do eksperymentowania twórców i poszerzania swoich horyzontów. Warsztaty organizowane są w ramach projektu pn. ,,Strefa Pomysłodawcy" - ogólnopolskiego pilotażowego programu Ministerstwa Rozwoju i Technologii, wspierającego innowacyjność w Polsce.

cze/23 10:30 - cze/23 16:00

sala A-100 w budynku Instytutu Inżynierii Biosystemów

Konferencja pt. „Jaki mamy wpływ na wylesianie planety?”

Polski Klub Ekologiczny oraz Wydział Leśny i Technologii Drewna Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu serdecznie zapraszają na konferencję „Jaki mamy wpływ na wylesianie planety?”, która odbędzie się w dniu 23 czerwca 2022 r. w Poznaniu w godzinach 10:30-16:00, w Sali A-100 mieszczącej się w budynku Instytutu Inżynierii Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego, przy ul. Wojska Polskiego 50, Poznań.

cze/23 10:00 - cze/23 12:00

Sala wykładowa Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej

Wykład prof. Barbary Stefańskiej z University of British Columbia w Vancouver w Kanadzie pt. "Epigenetic aberrations in cancer and dietary influences on the epigenome”.

Serdecznie zapraszamy 23.06.2022 r. o godz. 10:00 do sali wykładowej UCMW UPP na wykład prof. Barbary Stefańskiej z University of British Columbia w Vancouver w Kanadzie pt. "Epigenetic aberrations in cancer and dietary influences on the epigenome”.

cze/22 17:30 - cze/22 19:30

Collegium Maximum, sala D

Głuchy? Czyli o kulturze i funkcjonowaniu osób niesłyszących słów kilka - wykład otwarty

Serdecznie zapraszamy do udziału w wykładzie Euniki Lech, tłumaczki Polskiego Języka Migowego, prezeski Fundacji WSPÓLNY TON dotyczącym tematyki funkcjonowania osób z dysfunkcjami słuchu.  Nie może Was zabraknąć na tym spotkaniu. Im więcej wiemy, tym lepiej potrafimy wspierać, bo więcej rozumiemy.

cze/09 15:00 - cze/09 17:00

online

Co się odwlecze, to nie uciecze - czyli kilka słów o wszechobecnej prokrastynacji

Drodzy Studenci, Doktoranci i Pracownicy Naukowi, jako Opiekun Studenckich Kół Naukowych prowadzonych na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach chciałbym Państwa serdecznie zaprosić na kolejne w tym roku akademickim spotkanie odbywające się w ramach wykładów zatytułowanych „seminaria SKN”.