Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Spotkaj się z nami w Strefie Nauki i Startupów na targach Polagra-Premiery! | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Spotkaj się z nami w Strefie Nauki i Startupów na targach Polagra-Premiery!

sty
sty/19 08:00 - sty/21 20:00

Międzynarodowe Targi Poznańskie

W dniach 19-21 stycznia br. w Strefie będzie można poznać wynalazki, spin-offy, startupy, zespoły naukowe i osoby odpowiedzialne za współpracę nauka-biznes z aż 15 uniwersytetów!

Swoich przedstawicieli tutaj będzie miał również Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, który zaprezentuje następujące tematy:

• Ekoschematy w praktyce (prof. UPP dr hab. Zuzanna Sawinska)
  • Urban farming (prof. UPP dr hab. Tomasz Kleiber)
  • projekt Inkubator Innowacyjności 4.0: Ferti+ Precyzyjna aplikacja nawozów organicznych o konsystencji stałej (dr inż. Mirosław Czechlowski)
  • PROW na lata 2014-2020, Działanie 16 "Współpraca": Wykorzystanie innowacyjnego Premiksu  na bazie  inkluzyjnych preparatów pektyn i cebuli odpadowej oraz łuski z cebuli w karmieniu zwierząt (prof. UPP dr hab. Krystyna Szymandera-Buszka)
  • PROW na lata 2014-2020, Działanie 16 "Współpraca": Pozaasortymentowe warzywa i owoce jako element strategii bezodpadowej produkcji żywności o zaprojektowanych właściwościach funkcjonalnych (prof. UPP dr hab. Krystyna Szymandera-Buszka)
  • projekt "LIDER": Opracowanie linii innowacyjnych pełnowartościowych zastępników produktów mięsnych na bazie surowców roślinnych (dr hab. inż. Przemysław Kowalczewski)

Za Strefę odpowiada Porozumienie Spółek Celowych i Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii - razem to ponad 120 jednostek zajmujących się komercjalizacją wyników badań naukowych i transferem wiedzy z polskich uczelni i instytutów badawczych. UPP reprezentować będzie Centrum Innowacji i Transferu Technologii UPP.

Zapraszamy do Pawilonu nr 6!