UPP wspiera WOŚP

sty
sty/28 10:00 - sty/28 19:00

Dokładnie o 10:00 startujemy z eksperymentami, pokazami i warsztatami biochemicznymi. Zobaczycie na czym polega fotosynteza, sprawdzicie czy można odmierzać czas zegarem jodowym, przekonacie się czy w cebuli kryje się DNA  a dla tych którym nie straszne ciemności, przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. Odwiedźcie nas koniecznie, jeśli chcecie zobaczyć owadożerne rośliny i sprawdzić czy "kameleon" zmieści się w probówce"  - zachęcają nasi biotechnolodzy.

Do zobaczenia w niedzielę na MPT a już dziś zachęcamy do wsparcia zbiórki przez wpłatę do naszej eSkarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/gesycedidu?fbclid=IwAR0565gvWaAjhskYOcaj9...

Ciekawe, kolorowe i pełne niespodzianek warsztaty biologiczno-chemiczne przygotowali dla Was także nasi spece "od zwierząt"

W Strefie Ekologii spotkacie zaś młodych technologów drewna. Zobaczycie kilka aktywności związanych z obróbką hobbystyczną drewna  "Chcemy podzielić się własną pasją i pomysłami. Chętnie wymienimy się wiedzą i nauczymy was kilku ciekawych aktywności, lub sami posłuchamy waszych pomysłów, a przede wszystkim-zagramy!" - cieszą się studenci

Szczegółowe informacje znajdziecie na profilu Sztab Ławica Finał WOŚP