Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Światowy Dzień Wody na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Światowy Dzień Wody na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej

mar
mar/22 09:00 - mar/22 14:00

Wydział Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej UPP

ul. Piątkowska 94a

60-649 Poznań

Serdecznie zapraszamy do udziału w Światowym Dniu Wody, organizowanym dnia 22 marca 2024 r. na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

W tym roku obchody odbędą się pod hasłem: „WODA DLA POKOJU”.

Dostęp do czystej wody stanowi prawo każdego człowieka. Obecnie ok. 800 milionów osób cierpi z powodu braku dostępu do czystej wody pitnej, za co wszyscy ponosimy odpowiedzialność. Obchody Światowego Dnia Wody na Naszym Wydziale odbędą się już po raz dziesiąty. Przed nami zatem jubileuszowa edycja.

Spotkanie tradycyjnie stanowić będzie platformę wymiany wiedzy i doświadczeń między nauką i praktyką. Zorganizowane forum przybliża studentom i naukowcom realia współczesnego rynku pracy związanego z zasobami wodnymi i gospodarką wodno-ściekową, a firmom umożliwia prezentację swojej działalności.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa liczne firmy projektowe i wykonawcze z branży wodno-ściekowej oraz instytucje zarządzające. Mamy nadzieję, że w tym gronie nie zabraknie Państwa firmy.

Uprzejmie prosimy o przesyłanie deklaracji uczestnictwa w ŚDW2024 organizowanym na Naszym Wydziale na adres e-mailowy: mateusz.hammerling@up.poznan.pl (tel. 618466589) do dnia 25 lutego 2024.

Konkurs na najlepszy plakat "Wykorzystanie wody dla pokoju"

Jak co roku organizowany jest KONKURS dla uczniów szkół średnich, którego celem jest przygotowanie ciekawego i oryginalnego plakatu. Hasłem przewodnim konkursu jest „WYKORZYSTANIE WODY DLA POKOJU”. Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody rzeczowe i vouchery dla uczniów, którzy przedstawią samodzielne, wyjątkowe i interesujące prace.

Termin nadsyłania prac upływa 13 marca 2024 roku.

Szczegóły oraz regulamin znajdują się pod linkiem Regulamin konkursu na najlepszy plakat "Woda dla pokoju"

dzien_wody_2024_plakat_konkurs.jpg

dzien_wody_2024_plakat_bez_patronow_1.jpg