Maj 2020

Maj/28 14:00 - Maj/28 17:00

SEMINARIUM ONLINE Z OŚRODKAMI KULTURY STUDENCKIEJ

W najbliższy czwartek o 14:00 połączymy się z 16 ośrodkami kultury studenckiej z całej Polski. Podczas seminarium online organizowanym przez @ack umcs chatka żaka zaprezentujemy naszą działalność i powiemy o oczekiwaniach wobec @ogólnopolskie forum kultury studenckiej, którego organizacja planowana jest na jesień 2021 roku w Lublinie. W trakcie transmisji na żywo będzie można zadawać nam pytania.

Bądźcie z nami i wspólnie porozmawiajmy o kulturze studenckiej!

Maj/08 13:00 - Maj/08 15:00

On-line

On-line discussion panel on: „Agribusiness facing the coronavirus crisis – international academic debate”

Faculty of Economics and Social Sciences at Poznań University of Life Sciences invite to join the debate on: Agribusiness facing the coronavirus crisis. The debate will focus on the influence/effects of the COVID-19 virus epidemic on the current and future situation of agriculture, agribusiness and rural areas.

Our expert panelists are: