Październik 2021

cze
cze/09 10:00 - cze/10 14:00

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu,  Biocentrum, ul. Dojazd 11

III Wielkopolska Konferencja Nauka Gospodarce „Partnerstwo nauki i przemysłu źródłem rozwoju"

Celem konferencji jest ukazanie dorobku i możliwości środowiska naukowego działającego na rzecz gospodarki, identyfikacja potrzeb przedsiębiorstw z branży „Life Sciences” oraz integracja obu środowisk.

lis
lis/03 12:00 - lis/03 14:00

Trzecie spotkanie z cyklu: Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o wirusie SARS-CoV-2 oraz szczepionkach przeciw COVID-19.

Zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu: Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o wirusie SARS-CoV-2 oraz szczepionkach przeciw COVID-19.
U progu czwartej fali zachorowań na COVID-19 w Polsce spotkamy się z ekspertem dr hab. n. med. Piotrem Rzymskim z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, który zaprezentuje materiał pt. "Szczepienia przeciw COVID-19: Gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy".

lis
lis/02 08:00

Kościół  św. Jana Vianney’a

Zaproszenie na Mszę Świętą