wrz
wrz/06 10:00 - wrz/06 17:00

Janów Lubelski

IX Konferencja Naukowo-Techniczna pn. "Nowe kierunki badań w inżynierii środowiska, energetyce i geodezji"

Celem konferencji jest prezentacja najnowszych wyników badań naukowych i osiągnięć wdrożeniowych z zakresu inżynierii środowiska, energetyki oraz geodezji realizowanych w różnych ośrodkach naukowych w Polsce.

kwi
kwi/20 10:00 - kwi/21 14:00

Biocentrum Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Dojazd 11

XVII Forum Zootechniczno-Weterynaryjne pt. "Optymalizacja żywienia w dobie kryzysu energetycznego i klimatycznego"

Celem konferencji jest przedstawienie i popularyzacja innowacyjnych systemów hodowlanych, żywieniowych i profilaktyki weterynaryjnej w sytuacji zauważalnych zmian klimatycznych i światowego kryzysu energetycznego.

lut
lut/01 10:00 - lut/02 16:00

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Dni Inżynierskie podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2023

Dni Inżynierskie organizowane są we wspłpracy z Międzynarodowmi Targami Budownictwa i Architektury BUDMA 2023. Tematem pieewszego dnia Inżynierskiego będą "Perspektywy pozyskiwania energii ze źródeł nowych i odnawialnych w Polsce" Drugi dzien to dzień przyszłego inżyniera czyli "Uprawnienie budowlane - droga do sukcesu dla techników i inżynierów w kreowaniu budownictwa".

gru/15 08:30 - gru/16 15:00

Airport Okęcie Hotele, Warszawa

7.Kongres Biogazu -,,Biogaz -stabilne źródło energii w kryzysie energetycznym".

Ideą przewodnią 7. Kongresu Biogazu jest stworzenie w Polsce płaszczyzny do wymiany wiedzy i doświadczeń między światem nauki, przemysłem i biznesem w obszarze tematyki związanej z produkcją biogazu i eksploatacją instalacji biogazowych.

gru/09 11:00 - gru/09 14:30

Kolegium Zembala, sala nr 9 Katedry Fitopatologii i Nasiennictwa
ul. Dąbrowskiego 159

Warsztat pt. "Rozpoznawanie chorób wybranych gatunków roślin w uprawach ogrodniczych" w ramach Przyrodniczego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zapraszamy na warsztat dr hab. Lidii Irzykowskiej i dr inż. Agnieszki Rosińskiej pt. "Rozpoznawanie chorób wybranych gatunków roślin w uprawach ogrodniczych" w ramach Przyrodniczego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

gru/08 15:00

gru/08 15:00

gru/08 14:00 - gru/08 16:00

Warszawa

Jak "garażowe" pomysły zmieniły/zmieniają świat! dr Tomasz Rożek - wyklad w ramach projektu Strefa Pomysłodawcy 4.0.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie inspiracyjne z Dr Tomaszem Rożkiem - fizyk i dziennikarz naukowy. Założyciel Fundacji Nauka. To Lubię, której misją jest popularyzacja nauki i nowych technologii zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci oraz nauka krytycznego myślenia.

gru/02 10:00 - gru/02 12:00

Biocentrum, sala wykładowa A
ul. Dojazd 11

Wykład otwarty na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu dr Melissy Maderia

Centrum Innowacji i Transferu Technologii serdecznie zaprasza na wykład otwarty w ramach projektu STARTUPP! PULS, realizowanego w związku otrzymanym grantem: U.S. Embassy and Consulate in Poland grants program-Innovation and entrepreneurship support in Poland (#WAW-NOFO-FY22-03).

gru/01 15:00 - gru/01 17:00