Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility TRiLiada 2019 w Instytucie Inżynierii Biosystemów | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

TRiLiada 2019 w Instytucie Inżynierii Biosystemów

Maj
29
Maj/29 09:00

Sala wykładowa IIB (A-100)

29 maja w Instytucie Inżynierii Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbędzie się tegoroczna TRiLiada. Organizatorem tej imprezy jest Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Rolniczej. TRiLiada rozpocznie się o godz. 9:00 w sali wykładowej IIB (A-100).

Studenckie Koło Naukowego Inżynierii Rolniczej oraz Dyrekcja Instytutu Inżynierii Biosystemów zapraszają do wzięcia udziału w TRiLiadzie 2019. TRiLiada - święto studentów Ekoenergetyki, Informatyki i agroinżynierii oraz Inżynierii rolniczej odbędzie się 29 maja 2019 r. w Instytucie Inżynierii Biosystemów.

 

Celem TRiLiady jest poszerzenie zdobywanej przez studentów wiedzy z zakresu inżynierii rolniczej, a także integracja społeczności studenckiej. W programie przewidziana jest część wykładowa (w godzinach 9:00 - 13:00), podczas której zaprezentowane zostaną uczestnikom najnowsze osiągnięcia z branży inżynierii rolniczej. Jak zwykle, pomiędzy wykładami przewidziano konkursy dla publiczności, w których nagrodami będą pamiątkowe koszulki. Po zakończeniu części wykładowej (ok. godz. 14:00) odbędzie się prezentacja ciągników i maszyn rolniczych na dziedzińcu Instytutu.

 

Integralną częścią tegorocznej TRiLiady będzie konkurs dla drużyn studenckich o Puchar TRiLiady. Na konkurs ten składać się będą: quiz kończący część wykładową, w którym pytania zadawane będą przez prelegentów, oraz turniej zręcznościowy rozegrany na dziedzińcu Instytutu. Drużyny studenckie chcące wziąć udział w konkursie proszone są o dokonanie rejestracji w recepcji TRiLiady w godz. 8:30 – 9:00.

 

Decyzją Pani Dziekan Wydziału Rolnictwa i Bioinżynierii na czas trwania TRiLiady zawieszone zostają zajęcia dydaktyczne dla studentów kierunków studiów: Ekoenergetyka, Informatyka i stosowana, Inżynieria rolnicza oraz Rolnictwo

WYDZIAŁY