Konferencja Ekonomia i jakość - studium Rolniczego Gospodarstwa Doświadczalnego w Brodach UPP w Brodach

Wydarzenie w Brodach stanowi połączenie dwóch form szkoleniowych: wykładów oraz wizyty studyjnej. Celem konferencji jest upowszechnienie wiedzy na temat biologizacji rolnictwa i naturalnych technologii oraz prezentacja praktycznych doświadczeń i rozwiązań wypracowanych w RZD Brodyprzez około 30 lat pod stałym kierownictwem Edwarda Warycha.

W wydarzeniu weźmie udział około 50 uczestników. Konferencja skierowana jest przede wszystkim do rolników zainteresowanych naturalnymi technologiami, przedsiębiorców rolnych i przedstawicieli srodowiska naukowego.

Wydarzenie w Brodach stanowi połączenie dwóch form szkoleniowych: wykładów oraz wizyty studyjnej. Celem konferencji jest upowszechnienie wiedzy na temat biologizacji rolnictwa i naturalnych technologii oraz prezentacja praktycznych doświadczeń i rozwiązań wypracowanych w RGD w Brodach przez około 30 lat pod stałym kierownictwem Edwarda Warycha.

Termin: 07 listopada 2018 r.

Miejsce: Pałac Brody, Rolniczy Zakład Doświadczalny UPP