Sesja Studenckich Kół Naukowych 2021

Uwaga studenci, w sytuacji problemów z dostępem do sieci internetowej możecie skorzystać z pomieszczeń Uniwersytetu, w budynku Collegium Maximum, ul. Wojska Polskiego 28. Dostępne są sale nr 158, 159, 161, 162.

W imieniu Prorektora ds. studiów prof. dr hab. Piotra Ślósarza oraz Pełnomocnika Rektora ds. kół naukowych prof. dr hab. Piotra Szulca serdecznie zapraszamy na Sesję Studenckich Kół Naukowych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, która odbędzie się w formie zdalnej na platformie ClickMeeting, w dniach 20-21 maja br. Szczegółowy plan wydarzenia znajduje się w załączniku.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja:

DZIEŃ 1- LINK

DZIEŃ 2- LINK