Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility II Ogólnopolskie Sympozjum Nauk Przyrodniczo-Rolniczych | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

II Ogólnopolskie Sympozjum Nauk Przyrodniczo-Rolniczych

kwi
kwi/07 09:00 - kwi/08 16:00

Biocentrum

ul. Dojazd 11

Sympozjum ma charakter ogónopolski, a jego organizatorem jest Samorząd Studencki Wydziału Rolnictwa i Bioinżynierii wraz z Kołem Naukowym Studentów Biotechnologii oraz Sekcją Medyczną mAb.

Sympozjum ma na celu integrację środowiska studentów i doktorantów, wymianę myśli, zainteresowań oraz doświadczeń badawczych w obszarze nauk przyrodniczych i rolniczych. W ramach sympozjum zaplanowano sesje referatowe oraz posterowe. Każdy referat zakonczy się kilkuminutową dyskusją, podczas której będzie można rozwiać wątpliwości dotyczace prezentowanego zagadnienia. Oprócz tego wszyscy uczestnicy będą mieli mozliwość wysłuchania kilku popularnonaukowych wykładów wygłoszonych przez zaproszonych gości.