Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wirtualna Biblioteka Nauki - Komunikat o programie OA Elsevier | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wirtualna Biblioteka Nauki - Komunikat o programie OA Elsevier

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Biblioteka informujemy, że w ostatnich dniach pojawił się problem w programie publikowania otwartego Elsevier

Biblioteka informujemy, że w ostatnich dniach pojawił się problem w programie publikowania otwartego Elsevier polegający na tym, że formularz Rights and Access wyświetla opcję publikowania otwartego na koszt autora zamiast w ramach programu A. Czekamy na wyjaśnienie problemu przez Elsevier. Przy pojawieniu się tego problemu, prosimy autorów o wstrzymanie się z finalizacją publikacji artykułów do czasu rozwiązania problemu przez Elsevier. Prosimy zwrócić szczególną uwagę przy wypełnianiu formularza, żeby omyłkowo nie wybrać opcji publikowania na koszt autora. Prawidłowa opcja powinna zawierać informację:
"As a corresponding author affiliated with a Polish institution I have opportunity to publish open access. I do not have to pay an Article Publishing Charge (APC). Upon validation, the agreement between Elsevier and the Polish national consortium will cover the APC according to the rules of the Open Access pilot program in Poland."

WYDZIAŁY