Branżowe Targi Pracy WTD 2018

Na Wydziale Technologii Drewna, w dniu 6 czerwca br.  odbyły się Branżowe Targi Pracy WTD 2018 - czyli prezentacja ofert praktyk, staży i zatrudnienia dla Studentów wszystkich kierunków studiów prowadzonych na Wydziale. „Skorzystajcie z tej okazji, zostawcie swoje CV, swoje namiary bądźcie w kontakcie z pracodawcami” – zachęcał studentów Dziekan Wydziału prof. dr hab. Bartłomiej Mazela otwierając Targi.

W ramach pogłębionej współpracy z pracodawcami, którzy aktywnie angażują się w życie Wydziału, studenci mieli okazję do bezpośredniego kontaktu z reprezentantami firm i mogli w łatwy sposób dowiedzieć się o możliwościach jakie na nich czekają, jak również uzyskać szczegółowe informacje np. o procesie rekrutacyjnym. Z kolei dla obecnych na Targach firm była to okazja do pozyskania nowej kadry oraz przedstawienia swojej oferty.

Iwona Cieślik
Rzecznik prasowy UPP