Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Komunikat nr 2 Koordynatora działań UPP wspierających zwalczanie epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Komunikat nr 2 Koordynatora działań UPP wspierających zwalczanie epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Uprzejmie informuję, że prośba zamieszczona w poprzednim komunikacie, o zgłaszanie się osób gotowych do pomocy spotkała się z odzewem ze strony naszej społeczności. Osoby, które wypełniły „ankietę gotowości do udziału w badaniach wykrywających wirusa SARS-CoV-2” uprzejmie informuję, że pierwsze spotkanie organizacyjno-informacyjne z Panią Kierownik Działu Laboratoryjnego WSSE odbędzie się w poniedziałek 06 kwietnia 2020 r. o godzinie 9:00 w Laboratorium Mikrobiologii i Parazytologii WSSE ul Nowowiejskiego 60 w Poznaniu.

 

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe zgłoszenia gotowości!

 

Na spotkanie zapraszamy również osoby, które nie zdążyły jeszcze wypełnić ankiety, a chciałyby wspomóc swoją pracą WSSE.

Jeśli nie macie Państwo doświadczenia w pracy laboratoryjnej proszę się nie zniechęcać, gdyż potrzebne są również osoby do pracy biurowej (ewidencji).

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić 793 119 749 lub pisać na adres joanna.zeyland@mail.up.poznan.pl

 

Na stronie Novel Coronavirus Information Center można znaleźć informacje z takich czasopism, jak The Lancet i Cell Press.

Cały dostęp do znajdujących się tam materiałów jest otwarty i bezpłatny

https://www.elsevier.com/connect/coronavirus-information-center

 

prof. UPP dr hab. Joanna Zeyland

WYDZIAŁY