Sukces naszych sportowców w siatkówce plażowej

W dniach 4-6.09.2020r. w Szczecinie odbył się Półfinał Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu reprezentowali - para żeńska: Karolina Karolczyk, Nikola Olchowik; dwie pary męskie w składzie: Kamil Radzikowski, Marcin Szczechowicz i Aleksander Poznański, Damian Marcjan oraz trener: Sławomir Juryta (CKF) i kierownik drużyny: Julia Samulczyk (CKF). Para Kamil Radzikowski, Marcin Szczechowicz dotarła do finału, gdzie po zaciętej walce zajęła 2 miejsce. Natomiast para Aleksander Poznański, Damian Marcjan w turnieju zajęli 3 miejsce. Obie pary męskie awansowały do Finału Akademickich Mistrzostw Polski, który odbędzie się w Gdyni w dniach 11-13.09.2020r. Całej reprezentacji UPP serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Julia Samulczyk
Centrum Kultury Fizycznej