Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Doktoranci z UPP w programie TopMinds | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Doktoranci z UPP w programie TopMinds

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

W dniach 2-4 marca br. w Warszawie odbyła się inauguracja drugiego programu szkoleniowo-mentoringowego TopMinds. Należy podkreślić, że jest to inicjatywa Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta oraz Stowarzyszenia Top 500 Innovators MNiSW mająca na celu wspieranie i rozwój młodych talentów w różnych obszarach ich działalności, m.in w działalności naukowej.

 

W tegorocznej edycji, 40 uczestników Programu zostało wyłonionych spośród kilkuset kandydatów aplikujących z ponad 50 uczelni w całej Polsce.

W gronie tych osób znalazło się dwóch doktorantów z naszego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu: Kamil Kozłowski (Wydział Rolnictwa i Bioinżynierii) oraz Krzysztof Pawłowski (Wydział Ekonomiczno-Społeczny).

Program wspierany jest przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ambasadę USA w Warszawie, Collegium Wratislaviense oraz Bury & Bury Kancelaria patentowa sp. z o. o.

Więcej informacji o Programie znajdziecie na stronie internetowej www.topminds.pl

 

WYDZIAŁY