Konkurs na „Hasło towarzyszące obchodom 100-lecia Akademickich Studiów Rolniczo-Leśnych”

Uprzejmie informujemy, iż konkurs na „Hasło towarzyszące obchodom 100-lecia Akademickich Studiów Rolniczo-Leśnych” nie został rozstrzygnięty.

W związku z powyższym Organizatorzy ponownie ogłaszają konkurs. Zasady  uczestnictwa oraz jego przebieg nie ulegają zmianie i zawarte są w Regulaminie Konkursu.

Konkurs trwa od  27 lipca do 17 sierpnia 2018 r. Zgłoszenia należy przesyłać na adres marketing@up.poznan.pl. Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż 24 sierpnia br.

Do konkursu mogą przystąpić przedstawiciele społeczności akademickiej Uczelni. Każda osoba może zgłosić tylko jedno hasło. Dopuszcza się także udział osób, którzy uczestniczyli w jego pierwszej turze.

Przypominamy, iż hasło towarzyszące obchodom „100-lecia Akademickich Studiów Rolniczo-Leśnych powinno być: oryginalne, uniwersalne, czytelne, zwięzłe (maksymalnie do sześciu słów) i łatwe do zapamiętania, podkreślające tradycję i wyjątkowość Uczelni.

Szczegółowe informacje na temat Konkursu znajdują się w załącznikach.