Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Naukowcy UPP w Radzie Naukowej Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi powołał prof. dr hab. Renatę Gaj z Wydziału Rolnictwa, Ogrodnictwa  i Bioinżynierii, prof. UPP dr hab. inż. Izabelę Ratajczak z Wydziału Leśnictwa i Technologii Drewna oraz prof. UPP dr. hab. Maciej Zaborowicza z Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechaniczne  w skład Rady Naukowej Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich na czteroletnią kadencję 2021-2025.

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich jest interdyscyplinarną jednostką badawczą o znaczeniu międzynarodowym, zajmującą się kompleksowymi badaniami nad pozyskiwaniem i  przerobem naturalnych surowców włóknistych oraz zielarskich. Zgodnie z przepisami statutu Rada Naukowa Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich (IWNiRZ) w Poznaniu składa się z 24 członków, a w jej skład wchodzi 12 pracowników naukowych i badawczo-technicznych Instytutu oraz 12 członków spoza Instytutu.

Rzeczniczka prasowa UPP