Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wyjątkowa choinka Wydziału Technologii Drewna | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wyjątkowa choinka Wydziału Technologii Drewna

W Mikołajki zakończył się otwarty konkurs zorganizowany przez Wydział Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu pt. „Udekoruj choinkę WTD”.

Zadaniem konkursowym było własnoręczne wykonanie ozdoby choinkowej, związanej tematycznie z kierunkami studiów prowadzonymi na Wydziale: Technologii drewna, Projektowania mebli i Inżynierii biotworzyw.

Ozdoby mogły być więc wykonane z różnych materiałów (od drewna, przez tworzywa drewnopochodne, papier, korek po inne materiały lignocelulozowe) oraz posiadać różnorodną formę. Wpłynęło blisko 30 zgłoszeń, przy czym dużą cześć z nich stanowiły komplety ozdób.

Wszystkie zgłoszenia zostały poddane starannej ocenie Jury, składającego się z wybranych nauczycieli, doktorantów i studentów Wydziału.

Ogłoszenie zwycięzców konkursu nastąpi 20 grudnia br. gdy zakończy się głosowanie w konkursie o dodatkową nagrodę – nagrodę publiczności. Głosowanie to potrwa od 11 do 19 grudnia br. na facebookowym profilu Wydziału (facebook.com/wtdpoznan).

Zwycięży zgłoszenie z największą liczbą polubień. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym plebiscycie.

Ozdoby zawieszono na wydziałowej choince, którą można oglądać w holu głównym budynku Wydziału Technologii Drewna (ul. Wojska Polskiego 38/42).

Nagrody w konkursie (drewniane akcesoria komputerowe i ciekawe książki), ufundowane przez sponsora – firmę EdWood oraz Dziekana WTD, zostaną wręczone zwycięzcom na noworocznym spotkaniu WTD, 12 stycznia 2017 r.

WYDZIAŁY