Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Administracja Domów Studenckich | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Administracja Domów Studenckich

Dom Studencki Jurand

Dom Studencki Jurand

ul. Piątkowska 94/3 A
60-649 Poznań
tel. 61 846-64-66
dsjurand@up.poznan.pl

 

Pracownicy

 

p.o Kierownika                        

mgr Hanna Agacińska
hanna.agacinska@up.poznan.plt
tel. 61 846-64-68/66

 

Obsługa Administracji

Starszy specjalista|
mgr Natalia Kowalewska
natalia.kowalewska@up.poznan.pl
tel. 61 846-64-65

 

Obsługa Recepcji

Wiesława Bensh
Ewa Kaczmarek

tel: 61 846-64-67

 

Obsługa Techniczna i Gospodarcza

Leszek Śmigaj
Grzegorz Kamiński
Stanisław Zieliński

tel. 61 846-64-69

Dom Studencki Danuśka

Dom Studencki Danuśka

ul. Piątkowska 94/3 B

60-649 Poznań

tel. 61 846-64-74

dsdanuska@up.poznan.pl

 

Pracownicy

 

Kierownik

mgr Daria Swoboda
daria.swoboda@up.poznan.pl
tel. 61 846-64-74

 

Obsługa Administracji:

Specjalista ds. rozliczeń
Alicja Barszczewska
alicja.barszczewska@up.poznan.pl
tel. 061 846-64-76

 

Starszy referent

Joanna Kwapińska
joanna.kwapinska@up.poznan.pl
tel.0-61 846-64-75

 

Obsługa Recepcji

Mariola Kostecka
Beata Pisarek
tel. 61 846-64-77

 

Obsługa Techniczna i Gospodarcza

Jerzy Dankowski
tel. 61 846-64-78

 

Dom Studencki Maćko

Dom Studencki Maćko

ul. Piątkowska 94/3 C
60-649 Poznań
tel. 61 846-64-85
dsmacko@up.poznan.pl

 

Pracownicy

 

Kierownik

mgr Michał Baranowski
dsmacko@up.poznan.pl
tel. 61 846-64-85

 

Obsługa Administracji

Specjalista
Wioletta Kraśniewska
wioletta.krasniewska@up.poznan.pl
tel. 61 846-64-85

 

Obsługa Recepcji

Urszula Koprucka
Katarzyna Borowiak
Anna Pieczyńska

tel. 61 846-64-86
 

 

Obsługa Techniczna i Gospodarcza

Piotr Hędrzak
61 846-64-87

 

Dom Studencki Przylesie i Dom Asystenta, Doktoranta i Studenta "Sadyba"

Dom Studencki Przylesie

ul. Wojska Polskiego 85
60-625 Poznań

 

Dom Asystenta, Doktoranta i Studenta „Sadyba”

ul. Wojska Polskiego 79
60-625 Poznań

 

tel. 61 848-78-94
przylesie@up.poznan.pl

 

Pracownicy

 

Kierownik DS. „Przylesie” i Administrator DADiS „Sadyba”

mgr Paulina Michalska

paulina.michalska@up.poznan.pl
tel. 61 848-78-94

 

Obsługa Administracji

Specjalista
Paulina Galas
paulina.galas@up.poznan.pl
tel 61-848-78-57

 

Obsługa Recepcji

Renata Horyńska
renata.horynska@up.poznan.pl

tel 61-848-78-77

 

Obsługa Techniczna i Gospodarcza

Robert Galas
tel. 517-641-118

 

WYDZIAŁY